Tajemniczy klient

Super User

Tajemniczy klient

Każda z firm na rynku funkcjonuje dzięki klientom. Dlatego tak wielu właścicieli i przedsiębiorców dba o to, aby konsumenci byli zadowoleni i nie odchodzili do konkurencji. To od obsługi w danym sklepie, jakości oferowanych towarów i usług zależy czy klient będzie nadal do nas wracał i

Czytaj więcej...

Tajemniczy klient praca

Super User

Tajemniczy klient to płatny konsument, który jest wynajmowany do robienia zakupów w sklepach i zbierania danych. O tajemniczych klientach powinieneś myśleć jako o „agentach” wysyłanych w celu obserwowania, interakcji i raportowania na temat innych klientów i pracowników sklepu. Tajemniczy klienci są zazwyczaj zatrudniani przez osoby trzecie, a nie przez sam sklep lub firmę.

Czytaj więcej...

Tajemniczy klient hotel

Hotele tradycyjnie nie kojarzą się z tajemniczymi klientami. Zamiast tego istnieje klasyczna wizja tajemniczego klienta. Który jest zwykle kimś, kto chodzi po sklepie. Obserwowanie obsługi klienta, dostępności zapasów lub wyglądu sklepu. Czy wiesz jednak, że hotele coraz częściej używają tajemniczych klientów do oceny ogólnego doświadczenia? Ciekawie, prawda?

Czytaj więcej...

cichy klient

Super User

cichy klient

Jakiś czas temu w Internecie pojawiły się opinie na temat tego, kto to tak właściwie ten cichy klient? Jak taka osoba działa, jak przygotowuje się do danych zadań oraz jak zostaje oceniona z powierzonego zadania.

Czytaj więcej...